Zuzuland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Din poarta in poarta

2 participanți

In jos

Din poarta in poarta Empty Din poarta in poarta

Mesaj  Dr. Xanax Sam Iul 19, 2008 9:05 pm

Dupa o vacanta extrem de agitata ,retrogradari cu cantec , calebrul caz "valiza" ,lucraturi pentru accederea in Intertoto ,transferuri neasteptate, declaratii peste declaratii, iata ca se apropie inceputul noului campionat , majoritatea echipelor s-au intarit , au efectuat stagii de pregatire destul de bune , au schimbat antrenori , asteptam doar fluierul de strat .
Tinand cont de cele scrise mai sus , cum credeti ca se va desfasura campionatul anul acesta, vom vedea un fotbal mai spectaculos, o batalie pe viata si pe moarte pentru titlu , mai multa corectitudine din partea cluburilor si a federatiei, mai pe scurt , va fi un campionat de calitate ?
Dr. Xanax
Dr. Xanax
Medic de garda
Medic de garda

masculin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 48
Localizare : 45°38′00″N, 25°35′00″E
Data de inscriere : 17/07/2008

http://www.zuzuland.forumgratuit.ro

Sus In jos

Din poarta in poarta Empty Re: Din poarta in poarta

Mesaj  Maica Taica Mar Oct 21, 2008 9:12 pm

Religia mea are culoarea lila si ma-nchin zilnic la zeul Poli. Am platit cu 6 puncte pentru niste pacate nascocite de unul...Jambon, parca. Da', acum, se pare ca s-a facut dreptate la Curtea Constitutionala. Amin !
Maica Taica
Maica Taica
Nebun de legat
Nebun de legat

masculin Numarul mesajelor : 131
Localizare : Pierdut in spatiu
Data de inscriere : 29/07/2008

Sus In jos

Din poarta in poarta Empty Re: Din poarta in poarta

Mesaj  Dr. Xanax Mier Oct 22, 2008 8:43 am

Corect , nu sunt eu mare admirator Poli Tm , dar merita sa fie pe primul loc in clasament , au castigat pe teren meciurile , dar au pierdut puncte din cauza unor oameni corupti pana in maduva oaselor , care ocupa functii importante in diferite "comisii" ...asta nu mai seamana a fotbal...
Dr. Xanax
Dr. Xanax
Medic de garda
Medic de garda

masculin Numarul mesajelor : 411
Varsta : 48
Localizare : 45°38′00″N, 25°35′00″E
Data de inscriere : 17/07/2008

http://www.zuzuland.forumgratuit.ro

Sus In jos

Din poarta in poarta Empty Re: Din poarta in poarta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum